FIRMA DARBUD

Darbud jest firmą, której obszarem i istotą funkcjonowania są projekty w branży wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. Istniejemy od 2005r. i zajmujemy się całością obsługi procesu deweloperskiego począwszy od chwili pozyskania gruntu, poprzez projektowanie, wykonawstwo budowlane aż do przekazania gotowych mieszkań naszym klientom. Cechuje nas połączenie pasji, profesjonalizmu i doświadczenia dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi o wysokim standardzie.

Nasze priorytety

Zależy nam na zagwarantowaniu Państwu poczucia komfortu i satysfakcji z faktu posiadania wybudowanych przez nas mieszkań. Chcemy podnieść Państwa standard życia poprzez zapewnienie najwyższej jakości, funkcjonalności i nowoczesności oferowanych przez nas mieszkań przy jednoczesnym przystępnie skalkulowanym poziomie cenowym.

Misja firmy

Zdajemy sobie sprawę z wysokich oczekiwań naszych klientów. Starając się im sprostać wybieramy dla Państwa najlepsze lokalizacje i stawiamy zdecydowanie na budowę kameralnych budynków oferujących niewielką ilość apartamentów zapewniających komfort, prestiż i bezpieczeństwo. Nasze projekty powstają we współpracy z czołowymi architektami i inżynierami, pod nadzorem nie tylko inwestorskim ale i bankowym co w efekcie daje nieszablonowo prezentujące się obiekty ale i zapewnia bezpieczeństwo dla Państwa finansów.

Warunki zakupu:

Nasze umowy są profesjonalnie i przejrzyście sporządzone oraz nie zawierają niedozwolonych klauzul czy też kruczków prawniczych!

– umowa rezerwacyjna – umowa rezerwuje na wyłączność naszego  Klienta wybrane przez Niego mieszkanie do czasu podpisania umowy deweloperskiej.

– umowa deweloperska – umowa notarialna określające warunki i  terminy wybudowania mieszkania oraz warunki i harmonogram płatności za  mieszkanie. Załącznikami do tej umowy są m.in. prospekt informacyjny, rzut  mieszkania, standard jego wykonania itd.

– umowa sprzedaży mieszkania – umowa notarialna przeniesienia własności mieszkania na Klienta. Umowa ta zostaje zawarta po podpisaniu  protokołu odbioru mieszkania oraz wpłaceniu wszystkich należności ustalonych  w umowie deweloperskiej. Po podpisaniu umowy sprzedaży następuje odbiór kluczy i wydanie mieszkania.

Standardy firmy:

– doskonałe lokalizacje

– kameralne budynki

– nowoczesna architektura

– specjalistyczne wykonawstwo

– profesjonalizm w działaniu

– bezpieczeństwo inwestycji

– uczciwość transakcji

– pewności realizacji inwestycji i czasu jej zakończenia

– gwarancja jakości i standardu nieruchomości

– nowoczesne rozwiązania i technologie

Prosimy o zaufanie w pełni wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą z ofert !!!   Mieszkaj z Darbudem !!!

Firma Darbud to elastyczny zespół – nie ignorujemy Państwa potrzeb dlatego zapewniamy możliwość negocjacji ceny oraz indywidualnego ustalenia warunków sprzedaży !!!